TIPSTER PROFILE

Brandon Leong

83.24%

ALL TIME PERFORMANCE STATISTIC

75%

AVG. RECORDS

4265

BETTING TIPS

+35444.37

TOTAL PROFITS

$42650

TOTAL STAKES

2.17

AVERAGE ODDS

83.11%

ROI

83.24%

HITS RATE

3550
102
570

SUCCESS

DRAW

FAILD

PERFORMANCE TABLE

  •  

25th October 12:00 GMT

PAEEK

VS

Omonia Nicosia

League - 1. Division

25th October 11:30 GMT

Obolon-Brovar

VS

Ahrobiznes Volochysk

League - 1. Division

25th October 09:00 GMT

Minyor Pernik

VS

Spartak Varna

League - Second Professional League

24th October 11:00 GMT

 

Szeged-Csan?d Grosics Akad?mia

0 - 0 (0 - 0)

 

Vasas Budapest

League - NB II

24th October 11:00 GMT

 

Szeged-Csan?d Grosics Akad?mia

0 - 0 (0 - 0)

 

Vasas Budapest

League - NB II

24th October 07:00 GMT

 

FC Ufa

1 - 1 (1 - 0)

 

Rubin Kazan

League - Premier League

23rd October 09:30 GMT

 

RB Leipzig

4 - 1 (0 - 1)

 

Greuther Fuerth

League - 1. Bundesliga

23rd October 09:00 GMT

 

SV Rot-Weiss Hadamar

4 - 1 (3 - 0)

 

VFB Ginsheim

League - Oberliga Hessen Grp. B

23rd October 09:00 GMT

 

MSV Pampow

4 - 1 (3 - 0)

 

1. FC Lok Stendal

League - Oberliga NOFV-Nord

22nd October 02:45 GMT

 

St. Patricks Athletic

3 - 1 (1 - 1)

 

Dundalk

League - FAI Cup

22nd October 01:30 GMT

 

FCM Traiskirchen

2 - 1 (1 - 0)

 

Admira Moedling (A)

League - Regionalliga East

22nd October 01:00 GMT

 

Babelsberg

1 - 1 (1 - 1)

 

Lokomotive Leipzig

League - Regionalliga Northeast

21st October 08:15 GMT

 

Talleres

0 - 2 (0 - 1)

 

River Plate

League - Liga Profesional

21st October 12:00 GMT

 

Stomil Olsztyn

2 - 4 (2 - 3)

 

TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

League - 1. Division

21st October 11:00 GMT

 

Turkey

1 - 0 (0 - 0)

 

Bulgaria

League - World Cup Qualification UEFA Grp. H

20th October 09:00 GMT

 

Zesco United

4 - 0 (1 - 0)

 

Kansanshi

League - Super League

20th October 09:00 GMT

 

ACSD Saluzzo

0 - 3 (0 - 3)

 

AS Casale

League - Serie D Grp. A

20th October 06:00 GMT

 

Belarus U19

6 - 0 (4 - 0)

 

Cyprus U19

League - EURO U19 Round 1 League B Grp. 1

19th October 03:00 GMT

 

Pescara

1 - 2 (1 - 2)

 

Modena

League - Serie C Grp. B

19th October 03:00 GMT

 

Ajax

4 - 0 (2 - 0)

 

Borussia Dortmund

League - Champions League Grp. C

19th October 02:45 GMT

 

Kings Langley FC

0 - 2 (0 - 1)

 

Harrow Borough

League - Southern Premier Division South

18th October 07:00 GMT

 

Sao Paulo

1 - 0 (1 - 0)

 

Corinthians

League - Serie A

18th October 03:00 GMT

 

Orsomarso

1 - 2 (1 - 1)

 

Union Magdalena

League - Primera B Clausura

18th October 01:30 GMT

 

IFK Eskilstuna

1 - 1 (0 - 1)

 

Karlslunds IF HFK

League - 2. Division Soedra Svealand

17th October 12:00 GMT

 

Oliveirense

2 - 2 (1 - 1)

 

Portimonense

League - Cup

17th October 09:00 GMT

 

Delta Porto Tolle

0 - 4 (0 - 2)

 

ArzignanoChiampo

League - Serie D Grp. C

17th October 06:15 GMT

 

FC Hirnyk-Sport

1 - 1 (0 - 1)

 

Volyn

League - 1. Division

16th October 10:00 GMT

 

Royston Town

1 - 2 (1 - 1)

 

Stourbridge

League - Southern Premier Division Central

16th October 10:00 GMT

 

Dunfermline Athletic

2 - 2 (0 - 0)

 

Kilmarnock

League - Championship

16th October 07:00 GMT

 

Arsenal Tula

2 - 1 (0 - 0)

 

Zenit St. Petersburg

League - Premier League

15th October 02:00 GMT

 

NAC Breda

1 - 0 (1 - 0)

 

Jong AZ Alkmaar

League - Eerste Divisie

15th October 01:30 GMT

 

ASV Drassburg

0 - 2 (0 - 1)

 

FCM Traiskirchen

League - Regionalliga East

15th October 12:00 GMT

 

Petrovac

2 - 1 (0 - 0)

 

FK Podgorica

League - 1. CFL

14th October 08:00 GMT

 

Avangard Kursk

0 - 0 (0 - 0)

 

Sokol Saratov

League - FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2

14th October 08:00 GMT

 

Kvant Obninsk

1 - 4 (1 - 2)

 

FK Saransk

League - FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1

14th October 07:00 GMT

 

Zenit St. Petersburg II

1 - 0 (0 - 0)

 

Krasava

League - FNL 2 Grp. 2 Subgroup 1

13th October 10:05 GMT

 

El Salvador

0 - 2 (0 - 1)

 

Mexico

League - World Cup Qualification CONCACAF Final Stage

13th October 05:00 GMT

 

CD Zap

2 - 1 (0 - 1)

 

Inter de Queretaro

League - Liga Premier - Serie A Apertura Grp. 2

13th October 11:00 GMT

 

KamAZ

1 - 1 (1 - 0)

 

FC Yenisey Krasnoyarsk

League - Football National League

12th October 08:30 GMT

 

Danubio

0 - 1 (X - X)

 

Juventud de las Piedras

League - Segunda Division

12th October 02:45 GMT

 

Grantham Town

1 - 3 (0 - 2)

 

Matlock Town

League - Northern Premier Division

12th October 11:30 GMT

 

Lithuania U21

0 - 3 (0 - 0)

 

Russia U21

League - EURO U21 Qualification Grp. C

11th October 03:30 GMT

 

Deportivo Maipu

0 - 2 (0 - 2)

 

Nueva Chicago

League - Primera Nacional Zona A

11th October 02:45 GMT

 

Romania

1 - 0 (1 - 0)

 

Armenia

League - World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. J

11th October 02:45 GMT

 

Croatia

2 - 2 (1 - 2)

 

Slovakia

League - World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. H

10th October 11:30 GMT

 

Bari

4 - 2 (1 - 2)

 

AP Turris

League - Serie C Grp. C

10th October 09:00 GMT

 

Ghivizzano Borgoamozzano

2 - 1 (0 - 1)

 

Tritium

League - Serie D Grp. D

10th October 09:00 GMT

 

Cannara

0 - 0 (0 - 0)

 

Pianese

League - Serie D Grp. E

9th October 12:00 GMT

 

Rouen

1 - 1 (0 - 1)

 

Vitre

League - National 2 Grp. A

9th October 12:00 GMT

 

St Maur Lusitanos

1 - 0 (0 - 0)

 

ASM Belfort

League - National 2 Grp. B

9th October 08:30 GMT

 

Bergama Belediyespor

2 - 2 (1 - 0)

 

Bursa Yildirim Spor

League - 3. Lig Grp. 1

8th October 08:00 GMT

 

FC Juarez

0 - 0 (0 - 0)

 

Queretaro FC

League - Liga MX Apertura

8th October 07:00 GMT

 

Instituto

2 - 1 (1 - 0)

 

Atletico Rafaela

League - Primera Nacional Zona B

8th October 03:00 GMT

 

Algeria

6 - 1 (1 - 0)

 

Niger

League - World Cup Qualification CAF 2nd round grp. A

7th October 07:30 GMT

 

Venezuela

1 - 3 (1 - 0)

 

Brazil

League - World Cup Qualification CONMEBOL

7th October 01:00 GMT

 

China

3 - 2 (0 - 0)

 

Vietnam

League - World Cup Qualification AFC 3rd Round Grp. B

7th October 09:00 GMT

 

Tanzania

0 - 1 (0 - 0)

 

Benin

League - World Cup Qualification CAF 2nd round grp. J

6th October 06:00 GMT

 

Atletico GO

0 - 2 (0 - 1)

 

Athletico Paranaense

League - Serie A

6th October 09:00 GMT

 

Breno

2 - 2 (2 - 2)

 

Folgore Caratese

League - Serie D Grp. B

6th October 06:00 GMT

 

BG Pathum United

0 - 2 (0 - 2)

 

Chiangrai United

League - Thai League

5th October 03:00 GMT

 

SL Benfica

0 - 0 (0 - 0)

 

Bayern Munich

League - Champions League Grp. D

5th October 02:45 GMT

 

Brackley Town

1 - 0 (1 - 0)

 

Hanley Town

League - FA Cup Qualification

5th October 01:00 GMT

 

Asker

3 - 1 (1 - 0)

 

Kvik Halden

League - 2. Divisjon Avd. 1

4th October 04:00 GMT

 

Llaneros FC

4 - 3 (3 - 1)

 

Leones

League - Primera B Clausura

4th October 02:00 GMT

 

Argentino de Merlo

1 - 2 (1 - 0)

 

Central Cordoba de Rosario

League - Primera C Clausura

4th October 01:30 GMT

 

FC Academica Clinceni

1 - 1 (0 - 1)

 

Botosani

League - Liga I

3rd October 12:30 GMT

 

Royal Antwerp

1 - 0 (0 - 0)

 

Gent

League - First Division A

3rd October 08:00 GMT

 

Luebeck II

0 - 1 (0 - 1)

 

SV Todesfelde

League - Oberliga Flens Sud

3rd October 04:30 GMT

 

FC Wacker Innsbruck

0 - 1 (0 - 0)

 

BW Linz

League - 2. Liga

2nd October 01:30 GMT

 

Debrecen

1 - 1 (0 - 0)

 

Fehervar FC

League - NB I

2nd October 06:00 GMT

 

Gimhae

5 - 2 (4 - 0)

 

Gangneung City

League - K3 League

2nd October 04:15 GMT

 

MFK Chrudim

0 - 0 (0 - 0)

 

FK Varnsdorf

League - FNL

2nd October 01:00 GMT

 

Gangwon FC

0 - 1 (0 - 1)

 

Jeonbuk FC

League - K-League 1

1st October 07:30 GMT

 

Olimpia

1 - 2 (1 - 1)

 

12 de Octubre

League - Division Profesional - Clausura

1st October 03:00 GMT

 

Deportivo Maldonado

2 - 1 (0 - 1)

 

Rentistas

League - Primera Division Clausura

30th September 08:30 GMT

 

Deportivo Lara

1 - 3 (1 - 2)

 

Academia Puerto Cabello

League - Primera Division - Grupo Central

NEWSLETTER

Stay up to date with our latest promotion and receive monthly free tips

×