TIPSTER PROFILE

Nguyen

82.90%

ALL TIME PERFORMANCE STATISTIC

70%

AVG. RECORDS

3966

BETTING TIPS

+32993.85

TOTAL PROFITS

$39660

TOTAL STAKES

2.17

AVERAGE ODDS

83.19%

ROI

82.90%

HITS RATE

3288
114
523

SUCCESS

DRAW

FAILD

PERFORMANCE TABLE

  •  

25th October 02:00 GMT

Pontedera

VS

Reggiana

League - Serie C Grp. B

25th October 01:15 GMT

Maccabi Tel Aviv

VS

FC Ashdod

League - Ligat HaAl

25th October 09:00 GMT

FC Ryazan

VS

Zenit Penza

League - FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2

24th October 09:00 GMT

 

Trestina

1 - 2 (0 - 1)

 

Pro Livorno 1919 Sorgenti

League - Serie D Grp. E

24th October 06:30 GMT

 

Altinordu

0 - 2 (0 - 2)

 

Umraniyespor

League - 1. Lig

24th October 06:15 GMT

 

FC Kramatorsk

2 - 0 (0 - 0)

 

Nyva Ternopil

League - 1. Division

23rd October 10:00 GMT

 

CD Guadalajara

1 - 1 (0 - 1)

 

Cruz Azul

League - Liga MX Apertura

23rd October 07:00 GMT

 

Union Omaha

2 - 0 (0 - 0)

 

Richmond Kickers

League - USL League One

23rd October 10:15 GMT

 

Cadiz

0 - 2 (0 - 1)

 

Deportivo Alaves

League - LaLiga

22nd October 02:00 GMT

 

Willem II

1 - 1 (0 - 0)

 

Fortuna Sittard

League - Eredivisie

22nd October 12:30 GMT

 

Vorwaerts Steyr

1 - 3 (1 - 2)

 

SV Lafnitz

League - 2. Liga

22nd October 09:00 GMT

 

Hapoel Ramat Gan

1 - 1 (0 - 0)

 

Maccabi Ahi Nazareth

League - Leumit League

21st October 03:00 GMT

 

West Ham United

3 - 0 (1 - 0)

 

Genk

League - Europa League Grp. H

21st October 11:00 GMT

 

Aqaba

4 - 0 (1 - 0)

 

Al-Jazeera

League - Premier League

21st October 10:55 GMT

 

Al Batin

2 - 0 (2 - 0)

 

Al Feiha

League - Premier League

20th October 12:30 GMT

 

Villa DAlme

4 - 2 (2 - 2)

 

Arconatese

League - Serie D Grp. B

20th October 09:00 GMT

 

Virtus CiseranoBergamo

2 - 1 (0 - 0)

 

AS Vis Nova Giussano

League - Serie D Grp. B

20th October 07:00 GMT

 

FC Minsk U19

2 - 0 (1 - 0)

 

BFC Daugavpils U19

League - UEFA Youth League Domestic Champions Path

19th October 02:45 GMT

 

Oldham Athletic

1 - 3 (0 - 2)

 

Walsall

League - League Two

19th October 02:45 GMT

 

Guiseley

2 - 1 (1 - 0)

 

Brackley Town

League - FA Cup Qualification

19th October 10:30 GMT

 

Celtic

2 - 0 (0 - 0)

 

Ferencvaros

League - Europa League Grp. G

18th October 04:30 GMT

 

Universidad Cesar Vallejo

0 - 0 (0 - 0)

 

Sport Huancayo

League - Liga 1 - Fase 2

18th October 02:30 GMT

 

Jagiellonia Bialystok

1 - 1 (1 - 1)

 

Radomiak Radom

League - Ekstraklasa

18th October 12:00 GMT

 

Cusco FC

3 - 5 (0 - 2)

 

Deportivo Municipal

League - Liga 1 - Fase 2

17th October 10:30 GMT

 

Sion

0 - 1 (0 - 0)

 

Basel

League - Super League

17th October 09:00 GMT

 

FC Kleve

2 - 1 (0 - 0)

 

TuRU Duesseldorf

League - Oberliga Niederrhein

17th October 05:30 GMT

 

FC Anyang

2 - 1 (0 - 0)

 

Seoul E-Land FC

League - K-League 2

16th October 09:00 GMT

 

Aktobe

1 - 2 (0 - 2)

 

Kairat Almaty

League - Premier League

16th October 07:45 GMT

 

Malavan

2 - 0 (0 - 0)

 

Arman Gohar Sirjan

League - Azadegan League

16th October 07:00 GMT

 

Khonkaen United FC

1 - 0 (0 - 0)

 

Nong Bua Pitchaya FC

League - Thai League

15th October 05:15 GMT

 

AD Aserri

0 - 0 (X - X)

 

Barrio Mexico

League - Liga de Ascenso Apertura Grp. B

15th October 02:00 GMT

 

Helmond Sport

0 - 0 (0 - 0)

 

ADO Den Haag

League - Eerste Divisie

15th October 01:00 GMT

 

Istanbul Basaksehir

3 - 2 (1 - 0)

 

Besiktas

League - Super Lig

13th October 01:00 GMT

 

Freiberg

6 - 0 (2 - 0)

 

SV Linx

League - Oberliga Baden-Wurttemberg

13th October 11:30 GMT

 

OFK Mladost Donja Gorica

1 - 1 (X - X)

 

Igalo

League - 2. CFL

13th October 09:00 GMT

 

Rosenborg BK

2 - 1 (1 - 0)

 

LSK Kvinner

League - Toppserien

12th October 04:10 GMT

 

Tigre

3 - 3 (2 - 1)

 

Club Atletico Mitre

League - Primera Nacional Zona A

12th October 02:45 GMT

 

Walton Casuals

2 - 2 (2 - 0)

 

Wimborne Town

League - Southern Premier Division South

12th October 02:45 GMT

 

San Marino

0 - 3 (0 - 1)

 

Andorra

League - World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. I

11th October 03:00 GMT

 

OHiggins

1 - 0 (1 - 0)

 

Santiago Wanderers

League - Primera Division

11th October 02:00 GMT

 

CA Defensores Unidos

1 - 0 (0 - 0)

 

CA Talleres Remedios de Escalada

League - Primera B Metropolitana Clausura

11th October 12:00 GMT

 

Maccabi Bnei Raina

0 - 0 (0 - 0)

 

Agudat Sport Ashdod

League - Leumit League

10th October 12:00 GMT

 

Deportivo Malacateco

1 - 0 (1 - 0)

 

Deportivo Achuapa

League - Liga Nacional Apertura

10th October 09:00 GMT

 

Lamezia Terme

2 - 1 (2 - 0)

 

Licata

League - Serie D Grp. I

10th October 04:30 GMT

 

Slovan Bratislava B

0 - 1 (0 - 0)

 

FC Rohoznik

League - 2. Liga

9th October 03:30 GMT

 

Fluminense

0 - 0 (0 - 0)

 

Atletico GO

League - Serie A

9th October 09:30 GMT

 

Italy U19

3 - 0 (1 - 0)

 

Iceland U19

League - EURO U19 Qualification Grp. 12

9th October 07:00 GMT

 

Sotra Sportsklubb

3 - 2 (2 - 2)

 

Fram Larvik

League - 2. Divisjon Avd. 2

9th October 12:00 GMT

 

Sturt Lions

1 - 1 (0 - 0)

 

South Adelaide

League - Southern Playoff

8th October 03:00 GMT

 

Real Valladolid

1 - 1 (0 - 1)

 

Malaga

League - LaLiga2

8th October 01:00 GMT

 

Allerheiligen

1 - 4 (1 - 1)

 

SC Weiz

League - Regionalliga Middle

7th October 10:05 GMT

 

El Salvador

1 - 0 (1 - 0)

 

Panama

League - World Cup Qualification CONCACAF Final Stage

7th October 01:00 GMT

 

China

3 - 2 (0 - 0)

 

Vietnam

League - World Cup Qualification AFC 3rd Round Grp. B

7th October 08:30 GMT

 

FC Podillya Khmelnytskyi

0 - 0 (0 - 0)

 

Alians

League - 1. Division

6th October 09:00 GMT

 

Austin Bold

1 - 0 (0 - 0)

 

Tacoma Defiance

League - USL Championship

6th October 02:20 GMT

 

Londrina EC

1 - 1 (X - X)

 

FC Cascavel

League - Paranaense Playoff

6th October 09:00 GMT

 

Rende

0 - 1 (0 - 0)

 

SantAgata

League - Serie D Grp. I

5th October 02:45 GMT

 

FC Halifax Town

3 - 2 (0 - 1)

 

Notts County

League - National League

5th October 02:00 GMT

 

Hartlepool United

2 - 2 (1 - 2)

 

Morecambe

League - EFL Trophy Northern Grp. A

5th October 08:00 GMT

 

Muang Thong United

1 - 1 (1 - 1)

 

Nong Bua Pitchaya FC

League - Thai League

4th October 03:00 GMT

 

Juve Stabia

0 - 0 (0 - 0)

 

Palermo FC

League - Serie C Grp. C

4th October 02:00 GMT

 

CA Defensores de Belgrano

0 - 0 (0 - 0)

 

Santamarina

League - Primera Nacional Zona B

4th October 07:00 GMT

 

FC Orenburg II

4 - 1 (2 - 1)

 

Amkar-Perm

League - FNL 2 Grp. 4

3rd October 11:00 GMT

 

Raja Casablanca

1 - 2 (0 - 0)

 

RSB Berkane

League - Botola Pro

3rd October 05:00 GMT

 

Tom Tomsk

1 - 3 (1 - 3)

 

FC Alania Vladikavkaz

League - Football National League

3rd October 04:00 GMT

 

Brisbane Strikers

0 - 4 (0 - 2)

 

Redlands United

League - Queensland

2nd October 10:00 GMT

 

Orange County SC

0 - 1 (0 - 1)

 

Phoenix Rising FC

League - USL Championship

2nd October 02:45 GMT

 

Sligo Rovers

1 - 1 (1 - 0)

 

Waterford FC

League - Premier Division

2nd October 08:00 GMT

 

Hamburger SV II

2 - 1 (0 - 1)

 

Heider SV

League - Regionalliga North Group North

1st October 06:30 GMT

 

Atletico Rafaela

2 - 0 (0 - 0)

 

Gimnasia Jujuy

League - Primera Nacional Zona B

1st October 02:45 GMT

 

Shelbourne

1 - 0 (0 - 0)

 

Treaty United

League - 1. Division

1st October 02:00 GMT

 

FC Volendam

3 - 2 (1 - 1)

 

Almere City FC

League - Eerste Divisie

NEWSLETTER

Stay up to date with our latest promotion and receive monthly free tips

×