TIPSTER PROFILE

Paul Hodgson

84.37%

ALL TIME PERFORMANCE STATISTIC

86%

AVG. RECORDS

5215

BETTING TIPS

+224704.95

TOTAL PROFITS

$52150

TOTAL STAKES

2.15

AVERAGE ODDS

430.88%

ROI

84.37%

HITS RATE

4400
131
621

SUCCESS

DRAW

FAILD

PERFORMANCE TABLE

  •  

25th October 03:45 GMT

Lanus

VS

Talleres

League - Liga Profesional

25th October 10:00 GMT

Tajikistan U23

VS

Lebanon U23

League - AFC U23 Asian Cup Qualification Grp. B

25th October 09:00 GMT

Rodina

VS

FK Saransk

League - FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1

24th October 05:00 GMT

 

Ypiranga RS

1 - 1 (0 - 0)

 

Manaus FC

League - Serie C 2nd Stage Grp. D

24th October 11:15 GMT

 

OFI Crete

0 - 0 (0 - 0)

 

Lamia

League - Private

24th October 09:00 GMT

 

Oldenburg

3 - 1 (2 - 0)

 

Oberneuland

League - Regionalliga North Group South

24th October 09:00 GMT

 

San Martino Speme

1 - 3 (1 - 2)

 

Dolomiti Bellunesi

League - Serie D Grp. C

23rd October 08:00 GMT

 

ASU Politehnica Timisoara

1 - 3 (1 - 1)

 

Ripensia Timisoara

League - Liga II

23rd October 08:00 GMT

 

Monza

1 - 0 (0 - 0)

 

Cittadella

League - Serie B

23rd October 07:30 GMT

 

Cardiff City

0 - 2 (0 - 1)

 

Middlesbrough

League - Championship

22nd October 02:45 GMT

 

UCD

2 - 1 (1 - 0)

 

Treaty United

League - 1. Division

22nd October 02:45 GMT

 

Bohemian FC

1 - 0 (0 - 0)

 

Waterford FC

League - FAI Cup

22nd October 01:00 GMT

 

Unterhaching

5 - 2 (3 - 0)

 

Greuther Fuerth II

League - Regionalliga Bayern

21st October 03:00 GMT

 

Lokomotiv Moscow

0 - 1 (0 - 0)

 

Galatasaray

League - Europa League Grp. E

21st October 10:55 GMT

 

Al Batin

2 - 0 (2 - 0)

 

Al Feiha

League - Premier League

21st October 07:15 GMT

 

Persik

4 - 2 (3 - 1)

 

Persipura Jayapura

League - Liga 1

20th October 06:00 GMT

 

Celaya

1 - 0 (0 - 0)

 

Alebrijes Oaxaca

League - Liga de Expansion MX Apertura

20th October 02:45 GMT

 

Middlesbrough

2 - 0 (1 - 0)

 

Barnsley

League - Championship

20th October 09:00 GMT

 

AC Leon

2 - 5 (0 - 2)

 

Folgore Caratese

League - Serie D Grp. B

19th October 02:45 GMT

 

Charlton Athletic

2 - 3 (1 - 1)

 

Accrington Stanley

League - League One

19th October 02:45 GMT

 

Oldham Athletic

1 - 3 (0 - 2)

 

Walsall

League - League Two

19th October 11:00 GMT

 

Shinnik Yaroslavl

1 - 0 (1 - 0)

 

Znamya

League - FNL 2 Grp. 2 Subgroup 2

18th October 07:00 GMT

 

Vila Nova

0 - 0 (0 - 0)

 

CRB

League - Private

18th October 01:00 GMT

 

Hatayspor

2 - 1 (0 - 0)

 

Gaziantep FK

League - Super Lig

18th October 01:00 GMT

 

AGF

1 - 0 (1 - 0)

 

AaB

League - Superligaen

18th October 07:30 GMT

 

Henan Songshan Longmen

2 - 0 (1 - 0)

 

Chongqing Liangjiang Athletic

League - Cup

17th October 10:15 GMT

 

Parma Calcio 1913

0 - 0 (0 - 0)

 

Monza

League - Serie B

17th October 09:00 GMT

 

Rende

0 - 1 (0 - 0)

 

Cittanova Calcio

League - Serie D Grp. I

17th October 04:15 GMT

 

Zizkov

1 - 2 (1 - 0)

 

MFK Chrudim

League - FNL

16th October 02:30 GMT

 

Sol de Mayo

0 - 0 (0 - 0)

 

Independiente Chivilcoy

League - Federal A Zona A

16th October 10:00 GMT

 

Asker

2 - 1 (1 - 1)

 

Moss

League - 2. Divisjon Avd. 1

16th October 10:00 GMT

 

Biggleswade Town

0 - 1 (0 - 1)

 

Rushall Olympic

League - Southern Premier Division Central

15th October 03:00 GMT

 

Eibar

1 - 0 (1 - 0)

 

Almeria

League - LaLiga2

15th October 02:00 GMT

 

Helmond Sport

0 - 0 (0 - 0)

 

ADO Den Haag

League - Eerste Divisie

15th October 12:00 GMT

 

Ilves II

1 - 1 (1 - 0)

 

HJS Akatemia

League - Kakkonen - Lohko B

13th October 06:00 GMT

 

Chapecoense AF

1 - 1 (0 - 0)

 

Athletico Paranaense

League - Serie A

13th October 03:00 GMT

 

Strathspey Thistle

0 - 3 (0 - 0)

 

Formartine United

League - Highland League

13th October 07:00 GMT

 

Bursa Yildirim Spor

2 - 0 (1 - 0)

 

Baskent Gozgozler Akademi FK

League - 3. Lig Grp. 1

12th October 05:00 GMT

 

AO Itabaiana

1 - 1 (0 - 1)

 

Bahia de Feira

League - Private

12th October 02:45 GMT

 

Kosovo

1 - 2 (1 - 1)

 

Georgia

League - World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. B

12th October 02:45 GMT

 

Metropolitan Police FC

1 - 0 (0 - 0)

 

Kings Langley FC

League - Southern Premier Division South

12th October 12:00 GMT

 

Syria

2 - 3 (1 - 2)

 

Lebanon

League - World Cup Qualification AFC 3rd Round Grp. A

11th October 08:10 GMT

 

Temperley

0 - 0 (0 - 0)

 

Almirante Brown

League - Primera Nacional Zona A

11th October 07:00 GMT

 

Paysandu

0 - 0 (0 - 0)

 

Botafogo PB

League - Serie C 2nd Stage Grp. C

11th October 02:00 GMT

 

Andorra U21

0 - 1 (0 - 0)

 

England U21

League - EURO U21 Qualification Grp. G

10th October 09:00 GMT

 

Rotenburger SV

1 - 2 (1 - 0)

 

Kickers Emden

League - Oberliga Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg

10th October 04:30 GMT

 

Slovan Bratislava B

0 - 1 (0 - 0)

 

FC Rohoznik

League - 2. Liga

9th October 10:00 GMT

 

Tynset

1 - 3 (1 - 2)

 

Byaasen

League - 3. Divisjon Avd. 5

9th October 09:00 GMT

 

Roea

8 - 0 (4 - 0)

 

Hoenefoss

League - 1. Division

9th October 08:30 GMT

 

Freiburger FC

0 - 1 (0 - 0)

 

FCA Walldorf II

League - Oberliga Baden-Wurttemberg

8th October 08:30 GMT

 

Coritiba

0 - 3 (0 - 2)

 

Cruzeiro

League - Serie B

8th October 02:45 GMT

 

Russia

1 - 0 (1 - 0)

 

Slovakia

League - World Cup Qualification UEFA 1st Round Grp. H

8th October 02:00 GMT

 

Excursionistas

2 - 2 (0 - 0)

 

Argentino de Merlo

League - Primera C Clausura

7th October 02:05 GMT

 

Scotland U21

0 - 1 (0 - 1)

 

Denmark U21

League - EURO U21 Qualification Grp. I

7th October 01:00 GMT

 

Albania U21

2 - 0 (1 - 0)

 

Andorra U21

League - EURO U21 Qualification Grp. G

6th October 01:30 GMT

 

Bergisch Gladbach

3 - 0 (2 - 0)

 

FC Huerth

League - Oberliga Mittelrhein

6th October 01:00 GMT

 

Tennis Borussia

2 - 2 (2 - 1)

 

Energie Cottbus

League - Regionalliga Northeast

6th October 09:00 GMT

 

Santa Maria Cilento

1 - 1 (0 - 1)

 

Paterno

League - Serie D Grp. I

5th October 02:45 GMT

 

Wealdstone

0 - 0 (0 - 0)

 

Solihull Moors

League - Private

3rd October 11:00 GMT

 

Oergryte FF

1 - 1 (0 - 1)

 

Falkenbergs FF

League - Superettan

3rd October 11:00 GMT

 

Neftekhimik

2 - 3 (1 - 0)

 

FC Yenisey Krasnoyarsk

League - Football National League

3rd October 07:00 GMT

 

Akropolis IF

1 - 0 (1 - 0)

 

AFC Eskilstuna

League - Superettan

2nd October 07:30 GMT

 

Union La Calera

0 - 2 (0 - 1)

 

Universidad Catolica

League - Primera Division

2nd October 12:00 GMT

 

FK Spartak Subotica

0 - 4 (0 - 2)

 

Vozdovac

League - Super Liga

2nd October 04:15 GMT

 

Vyskov

1 - 0 (0 - 0)

 

Usti nad Labem

League - FNL

1st October 09:30 GMT

 

General Diaz

3 - 1 (X - X)

 

Atyra FC

League - Division Intermedia

1st October 09:00 GMT

 

FK Radnicki 1923

0 - 2 (0 - 0)

 

Kolubara

League - Super Liga

1st October 06:00 GMT

 

Changwon City

0 - 0 (0 - 0)

 

Gyeongju H & N

League - K3 League

NEWSLETTER

Stay up to date with our latest promotion and receive monthly free tips

×